Poskytovanie služieb pre podnikateľské a nepodnikateľské subjekty
obr1 (12K)
Všetko na jednom mieste - seriózne, diskrétne, odborne

INAS, s.r.o. poskytuje rôzne poradensko-konzultačné a administratívne služby. Svoje služby poskytuje širokému spektru klientov (tak fyzických ako aj právnických osôb), od občanov, živnostníkov až po stredne veľké spoločnosti, podnikajúce na našom trhu.

Individuálnym prístupom ku klientovi, na základe jeho požiadaviek a potrieb sa snažíme docieliť jeho spokojnosť. Spolupracujeme s poradcami s právnickým a ekonomickým vzdelaním a preto vieme klientovi poskytnúť komplexné poradenstvo na jednom mieste, čo je podľa nášho názoru veľkou výhodou v dnešnej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti. Klientom sa snažíme ponúknuť balík služieb, či už pri ich podnikateľskej alebo nepodnikateľskej činnosti.

Zabezpečujeme služby v súvislosti s vymáhaním pohľadávok a participujeme na rôznorodých developerských a investičných projektoch vrátane cezhraničnej spolupráce. Pre dosiahnutie maximálnej spokojnosti a pružnosti našej služby spolupracujeme s odborníkmi v právnej oblasti a v oblasti daňového poradenstva.

Čo Vás vedie k tomu, aby ste s nami spolupracovali?

Veríme, že budeme mať príležitosť Vám predstaviť našu spoločnosť pri osobnom stretnutí a ponúknuť Vám naše služby a to aj dlhodobo.


Vylúčenie právnej zodpovednosti:
Webové stránka: www.inasporadenstvo.sk neposkytuje právne rady.
Je našou snahou, aby informácie, ktoré sú obsahom tejto stránky boli aktuálne, nepreberáme akúkoľvek právnu zodpovednosť za akékoľvek uverejnenie, ktoré je na nej prezentované.
INAS, s.r.o. nie je oprávnená poskytovať právne služby. V prípade, že sú v súvislosti s poskytovaním našich služieb si naši klienti vyžadujú právne služby, kontaktujeme za týmto účelom osoby oprávnené tieto služby ponúkať (advokáti, notári).
Počet návštev: 44566