Poskytovanie služieb pre podnikateľské a nepodnikateľské subjekty
obr1 (12K)
Všetko na jednom mieste - seriózne, diskrétne, odborne

PODNIKATELSKÉ PORADENSTVO

Registračné sídlo spoločnosti, resp. virtuálna kancelária, s možnosťou zabezpečenia administratívnej činnosti pre Vaše podnikanie je: "Reálne miesto na reálnej adrese", v krásnom meste s bohatou históriou, ktoré je zapísané v zozname UNESCO.

Ponúkame Vám registračné sídlo Vašej spoločnosti - "kanceláriu" v modernej polyfunkčnej budove v širšom centre v Bardejove na Partizánskej ulici č. 46. V budove a jej blízkosti sa nachádzajú rôzne kancelárie, Okresný súd Bardejov, banky a poisťovne, Daňový úrad Bardejov a ďalšie úrady, inštitúcie a taktiež reštaurácie a kaviarne. Na podnikanie Vám stačí registračné sídlo spoločnosti, a tak si nemusíte platiť drahé kancelárie, môžete podnikať aj bez nich.

Môžeme Vám zabezpečiť kvalitný administratívny servis a spektrum služieb virtuálnej kancelárie pre Vaše podnikateľské aktivity na adrese:
Partizánska č. 45, Bardejov - poskytovanie poštovej adresy - kontaktnej adresy
pozri sídlo

  • príjem, úschova a spracovanie pošty /vrátane emailov/
  • oznámenia o prijatej pošte e-mailom - zdarma
  • vlastná e-mailová adresa
  • asistentské a sekretárske práce
  • a iné
bardejov1 (141K)

Služby virtuálnej kancelárie odporúčame najmä tým, ktorí:


Vylúčenie právnej zodpovednosti:
Webové stránka: www.inasporadenstvo.sk neposkytuje právne rady.
Je našou snahou, aby informácie, ktoré sú obsahom tejto stránky boli aktuálne, nepreberáme akúkoľvek právnu zodpovednosť za akékoľvek uverejnenie, ktoré je na nej prezentované.
INAS, s.r.o. nie je oprávnená poskytovať právne služby. V prípade, že sú v súvislosti s poskytovaním našich služieb si naši klienti vyžadujú právne služby, kontaktujeme za týmto účelom osoby oprávnené tieto služby ponúkať (advokáti, notári).
Počet návštev: 44566